Informacje o wysyłce

Płatność

Użytkownicy serwisu efotogallery.pl mogą dokonywać płatności za przedmiot zamówienia poprzez:

  1. przedpłatę przelewem bankowym przed realizacją zlecenia - jako płatność on-line z serwisu PayU.pl Usługodawca korzysta z pośrednictwa serwisu www.payu.pl gwarantującego pełne bezpieczeństwo transakcji i zachowanie tajności przekazywanych danych przy obciążaniu rachunków bankowych.
  2. przedpłatę przelewem bankowym przed realizacją zlecenia - jako zwykły przelew elektroniczny
  3. gotówką za pobraniem – tylko w przypadku jeśli Użytkownik jest podmiotem gospodarczym i dostarczy Usługodawcy dokumenty rejestrowe (Zaświadczenie o wpisie do Rejestru Działalności Gospodarczej lub odpis z KRS i REGON, NIP).

Czas realizacji

Czas realizacji zamówienia podajemy licząc tylko dni robocze. Dni robocze to dni od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00, za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy. Standardowy czas realizacji zamówienia to 4 dni od momentu zatwierdzenia zamówienia/ projektu i zaksięgowania wpłaty na koncie. W tym czasie są one drukowane, pakowane lub w zależności od wybranej opcji przygotowywane do odbioru własnego lub wysyłania. Czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu w okresach świątecznych oraz z przyczyn niezależnych od Zleceniobiorcy (np. przerwy w dostawie prądu, awarie maszyn, etc.). W przypadku produktów niestandardowych czas realizacji jest zależny od wybranego zestawu opcji i podawany jest na stronie zamówienia.

Termin dostawy

Przesyłki kurierskie - standardowo 24 godziny, maksymalnie 48 godzin od daty wysyłki z drukarni
Przesyłki pocztowe - maksymalnie 48 godzin od daty wysyłki z drukarni

Koszt przesyłki

Koszt przesyłki doliczany jest do kosztu produktów znajdujących się w Twoim koszyku. Suma tych kwot daje ostateczny koszt zamówienia. Jest on podawany na ekranie po wypełnieniu formularza zamówienia. Formularz zawiera parametry zamówienia, dane osobowe zamawiającego, wybrany sposób dostawy, formę płatności i kwotę do zapłaty.

Aktualne koszty wysyłki:

  • Dostawa do paczkomatu InPost - 11,00
  • Przesyłka pocztowa - 14,00
  • Przesyłka kurierska - 20,00


Po wysłaniu zamówienia otrzymasz mail z informacją o przesyłce i nr nadawczym/ przewozowym.